přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně

Pokaždé na sklonku roku, poslední den ve starém roce se musí pořádně oslavit a přivítat tak rok nový. Telnické děti ho slaví kde jinde než na Orlovně na tradičním Silvestrovském odpoledni. Užijí si zde mnoho zábavy a legrací nabité odpoledne laděné určitým tématem. Loni to byla silvestrovská škola s panem ředitelem a učitelským sborem. V letošním roce děti hlídal děda.


Děti přišly oblečeny v pyžamech, připraveny jít spát. To však neudělal ani jeden účastník. Ba naopak. Děti plné sil si odpoledne pořádně užily se svými kamarády a dědečkovi mnohokrát ztížily hlídání. Nechyběly hry ani pohádka na dobrou noc, kterou vyprávěl dědeček. Večer vyvrcholil silvestrovským přípitkem a ohňostrojem, na který se přišlo podívat i mnoho našich spoluobčanů. Nakonec však všechno dobře dopadlo a děda vrátil děti rodičům zdravé ale ospalé, což jim usnadnilo pozdější uspávání.


Závěrem chci poděkovat všem organizátorům silvestra, kteří si udělali čas a věnovali přípravě několik dnů ze svého vánočního volna. Další rok jsme všichni úspěšně zvládli a tak nezbývá nic jiného než popřát vše nejlepší v novém roce 2011.
 

Jakub Demek,
děda co hlídal


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 442

Doporučujeme