přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Prořezy stromů - Ve dnech 2.6. , 3.6. , 5.6. , 6.6. , 7.6. 2023 bude společnost Matěj Kubis provádět v obci ozdravné prořezy stromů.      Drůbežárna Prace oznamuje prodej - Drůbežárna Prace bude ve středu 7. června 2023 v 9:00 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata a husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Domov pro seniory Sokolnice oznamuje - Domov pro seniory Sokolnice, p.o. příjme do pracovního poměru nebo brigádně kuchaře, pomocnou sílu do kuchyně a pracovníka úklidu. Dále přijme na hlavní pracovní poměr fyzioterapeuta a všeobecnou sestru. Bližší informace na tel. č. 544 423 151  p. Kopečková osobně na adrese Zámecká 57, Sokolnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně

Pokaždé na sklonku roku, poslední den ve starém roce se musí pořádně oslavit a přivítat tak rok nový. Telnické děti ho slaví kde jinde než na Orlovně na tradičním Silvestrovském odpoledni. Užijí si zde mnoho zábavy a legrací nabité odpoledne laděné určitým tématem. Loni to byla silvestrovská škola s panem ředitelem a učitelským sborem. V letošním roce děti hlídal děda.


Děti přišly oblečeny v pyžamech, připraveny jít spát. To však neudělal ani jeden účastník. Ba naopak. Děti plné sil si odpoledne pořádně užily se svými kamarády a dědečkovi mnohokrát ztížily hlídání. Nechyběly hry ani pohádka na dobrou noc, kterou vyprávěl dědeček. Večer vyvrcholil silvestrovským přípitkem a ohňostrojem, na který se přišlo podívat i mnoho našich spoluobčanů. Nakonec však všechno dobře dopadlo a děda vrátil děti rodičům zdravé ale ospalé, což jim usnadnilo pozdější uspávání.


Závěrem chci poděkovat všem organizátorům silvestra, kteří si udělali čas a věnovali přípravě několik dnů ze svého vánočního volna. Další rok jsme všichni úspěšně zvládli a tak nezbývá nic jiného než popřát vše nejlepší v novém roce 2011.
 

Jakub Demek,
děda co hlídal


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 1012

Doporučujeme