přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně

Pokaždé na sklonku roku, poslední den ve starém roce se musí pořádně oslavit a přivítat tak rok nový. Telnické děti ho slaví kde jinde než na Orlovně na tradičním Silvestrovském odpoledni. Užijí si zde mnoho zábavy a legrací nabité odpoledne laděné určitým tématem. Loni to byla silvestrovská škola s panem ředitelem a učitelským sborem. V letošním roce děti hlídal děda.


Děti přišly oblečeny v pyžamech, připraveny jít spát. To však neudělal ani jeden účastník. Ba naopak. Děti plné sil si odpoledne pořádně užily se svými kamarády a dědečkovi mnohokrát ztížily hlídání. Nechyběly hry ani pohádka na dobrou noc, kterou vyprávěl dědeček. Večer vyvrcholil silvestrovským přípitkem a ohňostrojem, na který se přišlo podívat i mnoho našich spoluobčanů. Nakonec však všechno dobře dopadlo a děda vrátil děti rodičům zdravé ale ospalé, což jim usnadnilo pozdější uspávání.


Závěrem chci poděkovat všem organizátorům silvestra, kteří si udělali čas a věnovali přípravě několik dnů ze svého vánočního volna. Další rok jsme všichni úspěšně zvládli a tak nezbývá nic jiného než popřát vše nejlepší v novém roce 2011.
 

Jakub Demek,
děda co hlídal


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 782

Doporučujeme