přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Příprava nové knihovny a parkovacícho stání pro hasičské auto >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Příprava nové knihovny a parkovacícho stání pro hasičské auto

Obecní zaměstnanci finišují na připravách nových prostor pro knihovnu. Podle plánu bychom měli 11. února provést fyzické přestěhování regálů s knihami nejlépe tak, aby tím neutrpěl provoz samotné knihovny. Je tedy předpoklad, že v druhé polovině února by již knihovna mohla otevřít z prostor obecního úřadu, resp. původní garáže hasičského auta.

Současně s tím připravujeme i venkovní zastřešené parkovací stání pro hasičské vozidlo, které momentálně stojí na dvoře. Jakmile počasí dovolí, dokončíme přístřešek na místě vedle kontejnerů tak, aby na vozidlo nesněžilo a nepršelo, částečně se tím také ukryje před větrem.

Fotky z probíhajících příprav si můžete prohlédnout níže.

 

   

Počet zobrazení: 1830

Doporučujeme