přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Příprava nové knihovny a parkovacícho stání pro hasičské auto >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Příprava nové knihovny a parkovacícho stání pro hasičské auto

Obecní zaměstnanci finišují na připravách nových prostor pro knihovnu. Podle plánu bychom měli 11. února provést fyzické přestěhování regálů s knihami nejlépe tak, aby tím neutrpěl provoz samotné knihovny. Je tedy předpoklad, že v druhé polovině února by již knihovna mohla otevřít z prostor obecního úřadu, resp. původní garáže hasičského auta.

Současně s tím připravujeme i venkovní zastřešené parkovací stání pro hasičské vozidlo, které momentálně stojí na dvoře. Jakmile počasí dovolí, dokončíme přístřešek na místě vedle kontejnerů tak, aby na vozidlo nesněžilo a nepršelo, částečně se tím také ukryje před větrem.

Fotky z probíhajících příprav si můžete prohlédnout níže.

 

   

Počet zobrazení: 2049

Doporučujeme