přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka

 

Zastupitelstvo obce Telnice na svém 5. zasedání schválilo podporu celoroční činnosti sportovních organizací Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice, schválilo též žádost občanského sdružení Telnické sluníčko o podporu jeho aktivit.

Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice získají z obecního rozpočtu dotaci 130 000 korun. Zastupitelstvo také odsouhlasilo podmínku, za které bude tato dotace těmto spolkům přidělena: Orel i Sokol pronajmou obci Telnice své prostory v rozsahu 10 jednodenních akcí za cenu 1,-/akci, obec tuto možnost může a nemusí využít, záleží na tom, kolik svých aktivit v těchto prostorách během roku bude chtít pořádat. Tento spravedlivý režim rozděluje finanční prostředky oběma organizacím rovným dílem, bez ohledu na to, se kterou organizací bude obec v běžném roce více spolupracovat.

Telnické sluníčko získalo schválením zastupitelstva obce dotaci ve výši 15 000 korun.

Zastupitelstvo současně schválilo podporu automobilovému závodu do vrchu na Mohyle míru ve výši 5 000 korun (žádost zněla o 20 000 korun), který se uskuteční v dubnu letošního roku.

 

Počet zobrazení: 2538

Doporučujeme