přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka

 

Zastupitelstvo obce Telnice na svém 5. zasedání schválilo podporu celoroční činnosti sportovních organizací Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice, schválilo též žádost občanského sdružení Telnické sluníčko o podporu jeho aktivit.

Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice získají z obecního rozpočtu dotaci 130 000 korun. Zastupitelstvo také odsouhlasilo podmínku, za které bude tato dotace těmto spolkům přidělena: Orel i Sokol pronajmou obci Telnice své prostory v rozsahu 10 jednodenních akcí za cenu 1,-/akci, obec tuto možnost může a nemusí využít, záleží na tom, kolik svých aktivit v těchto prostorách během roku bude chtít pořádat. Tento spravedlivý režim rozděluje finanční prostředky oběma organizacím rovným dílem, bez ohledu na to, se kterou organizací bude obec v běžném roce více spolupracovat.

Telnické sluníčko získalo schválením zastupitelstva obce dotaci ve výši 15 000 korun.

Zastupitelstvo současně schválilo podporu automobilovému závodu do vrchu na Mohyle míru ve výši 5 000 korun (žádost zněla o 20 000 korun), který se uskuteční v dubnu letošního roku.

 

Počet zobrazení: 2020

Doporučujeme