přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena láhev na pití - Byla nalezena láhev na pití. Majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice. Tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > ing. Jiří Dudák se stal uvolněným místostarostou obce Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

ing. Jiří Dudák se stal uvolněným místostarostou obce Telnice

Vážení spoluobčané,

na 5. zasedání zastupitelstva obce Telnice jsem navrhnul pracovně "uvolnit" současného místostarostu ing. Jiřího Dudáka tak, aby mohl být přítomen na úřadě po celou standardní pracovní dobu a ještě více se tak mohl podílet na administrativě veřejné správy a přípravě podkladů pro žádosti o veřejné granty a dotace.

Jsem ve své pozici sice jen asi 2 měsíce, ale uvědomuji si, jak je důležité spolupracovat denně se zkušenými lidmi, na které je možné se spolehnout a za běhu od nich získávat cenné rady. Vzhledem k tomu, že nás čeká nejtěžší období v roce - příprava žádostí o dotace a stanovování priorit pro naši další práci, rozhodl jsem se navrhnout zastupitelstvu ing. Jiřího Dudáka jako uvolněného místostarostu. Zastupitelstvo obce můj návrh většinou hlasů přijalo s platností od 1. února 2011.

Prakticky to znamená, že pan druhý místostarosta bude mít obecní úřad jako své "zaměstnání" a tudíž se bude plně věnovat práci pro obec. Nákladově tato varianta rozhodně nepřekročí náklady loňského roku (a to i po odečtení odstupného pro bývalého starostu L. Šustra a místostarostu J. Ryšavého, mimořádných nákladů na volby 2010 apod.).

Děkuji všem za podporu a pochopení. Naším cílem je plně se věnovat práci pro naši obec a dosáhnout co nejlepších výsledků, jakých budeme v dané chvíli schopni. Nechceme nic podcenit a protože klademe velmi velký důraz na komunikaci s vámi, nebudeme ji omezovat jenom proto, že na nás práce nepočká. Noční hodiny strávené v úřadě vše jenom potvrzují.

Máte právo dozvědět se věci tak, jak opravdu jsou.

Jsme tu pro vás.

František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 2341

Doporučujeme