přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Výroční valná hromada SDH - 15. ledna >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Výroční valná hromada SDH - 15. ledna

V sobotu 15. ledna 2011 proběhla v klubovně (v budově obecního úřadu) Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Telnice.

Jako hosté se schůze zúčastnili také starosta SDH Žatčany a místostarosta obce Žatčany pan Oldřich Tichý a starosta obce Telnice pan František Kroutil. Sestra Vymazalová přednesla zprávu o činnosti sboru za rok 2010. Hodnotila ostatkový průvod, sběr šrotu, výjezdy naší zásahové jednotky ke 3 požárům. Také jsme přivítali nového člena našeho sboru: Lukáše Vymazala. Mluvilo se také o úspěšném zájezdu do Čejkovic a úspěchu v komunálních volbách, po kterých máme zastoupení v obecním zastupitelstvu (Zdeněk Jurczek).
Starosta obce Telnice pan František Kroutil nám všem popřál hodně úspěchů do další činnosti, ale také nám byl nucen sdělit smutnou zprávu o tom, že nám musí dočasně odebrat naši garáž, kde je umístěn technika a hasičské auto, klubovna v bývalém kadeřnictví v budově obecního úřadu nám zůstává. Dokud se nenajde jiné řešení, bude auto umístěno na dvoře obecního úřadu, kde mu už pracovníci obce už připravují přístřešek.
Bratr Tichý informoval sbor o činnosti hasičů v našem okrsku.
V diskuzi jsme také probírali letošní ostatkový průvod a připravované sběr železného šrotu. Chtěli bychom opět uspořádat nějaký společný zájezd, v jednání je také spolupráce se zástupci SDH Sokolnice o jejich účasti na dětském dni v Telnici.
Bratr Motal podal všem přítomným zprávu o stavu hospodaření sboru.
V závěru oficiální části schůze jsme také projednali návrh činností na rok 2011:
1) uspořádání ostatkového průvodu po obci
2) připravit 1x sběr železného šrotu v obci
3) dořešení situace s vozidlem
4) účast na výjezdech jednotky SHD Sokolnice
 

V průběhu schůzce si všichni účastníci připomínali historii našeho sboru společným prohlížením fotografií, několik z nich si můžete prohlédnout níže.

Všem členům a příznivcům děkujeme za podporu.

Za SDH Telnice Eva Vymazalová

 


 

 

 

 
Počet zobrazení: 2120

Doporučujeme