přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici

Kulturní komise se na svém 2. zasedání dne 20. ledna 2011 shodla na tom, že je třeba ustanovit osobu, která bude zodpovídat za plán kulturních a sportovních akcí, které se v průběhu roku konají v Telnici. Zodpovědnou osobou byla zvolena Bc. Miroslava Filáková, kontaktní spojení: 737 750 538, miroslava.filakova@telnice.cz.

Spolky, sdružení nebo přímo občané, kteří se chystají pořádat kulturní či sportovní akci na území naší obce, se mohou s paní Filákovou poradit o tom, který termín pro pořádání jejich akce je nejvhodnější. Chceme předejít situacím, kdy se v jednom dni sejde více akcí, které spolu časově kolidují. Mirka Filáková je od této chvíle správkyní kalendáře kulturních a sportovních akcí (jeho aktuální podobu naleznete na hlavní stránce obce zde).

Nebojte se tedy na ni obrátit, termín své akce s ní konzultovat a následně také v kalendáři včas zablokovat.

Věříme, že tímto předejdeme zbytečným nedorozumněním mezi pořadateli kulturních a sportovních akcí v Telnici.

P.S.: v Telnickém zpravodaji bude v každém čísle vycházet vždy aktualizovaný přehled chystaných akcí na následující dva měsíce, pokud u paní Filákové včas oznámíte pořádání své akce, bude i ta ve zpravodaji uveřejněna.

 

Počet zobrazení: 2121

Doporučujeme