přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > HC Kometa Brno: soutěž Dortiáda s Kometou >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

HC Kometa Brno: soutěž Dortiáda s Kometou

Vážené fanynky Komety! Vážení fanoušci!

HC Kometa Brno pořádá již druhý ročník velké soutěže napříč Jihomoravským krajem o nejhezčí dort s hokejovou tématikou, tzv. Dortiádu s Kometou II., při které máte možnost prokázat svou kreativitu a zručnost spojenou s účastí pro dobrou věc a současně i zviditelnit naši obec.

V této soutěži je připravena speciální kategorie Partnerské město, která je určena pouze proobce, zapojené do projektu Jižní Morava – Království Komety (JMKK). Do soutěže je možné přihlásit pouze jeden dort, který bude reprezentovat naši bec bez ohledu na jeho skutečného výrobce (amatér nebo profesionál).
V soutěži se bude hodnotit nejlepší motiv, znázorňující partnerství mezi hokejovým klubem Kometa Brno a naší obcí v projektu JMKK.

Vítězové v jednotlivých kategoriích vzejdou z celkového hodnocení poroty skládající se ze zástupců klubu, jeho partnerů, zástupců města Brna a hráčů A týmu, a to v sobotu 19. 2. 2011 (Hokejová hala dětí a mládeže, Střední 26, Brno). Přímo na místě bude také zvolen divácký NEJ dort, který bude vybrán na základě hodnocení široké veřejnosti a malých účastníků akce (dlouhodobě nemocné a sociálně znevýhodněné děti), s nimiž klub dlouhodobě spolupracuje, a kterým budou soutěžní sladkosti po vyhlášení vítězů věnovány.

Všechny obce, které se do soutěže zapojí, budou zveřejněny na klubovém webu HC Kometa Brno (www.hc-kometa.cz) s odkazem na naše webové stránky. Vítěz kategorie Partnerské město bude mít možnost využívat rezervace 20 ks vstupenek na každý domácí zápas v sezóně 2011/2012 + autogramiáda hráčů A týmu při společenské akci vítězné obce.

Tajně věřím, že se pokusíme v této soutěži zabojovat a že se najde hrdá/ý kuchař/ka, který/á soutěžní dort za naši obec upeče... :-)

Zájemci nechť se hlásí přímo u starosty obce: 725 33 00 44. Termín uzávěrky je do konce ledna 2011.
Každý, kdo upeče soutěžní dort, získá od obce Telnice originální dárek.


Sportu a dortům zdar!

František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 1944

Doporučujeme