přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Představení: webmaster a fotografka těchto webových stránek >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Představení: webmaster a fotografka těchto webových stránek

Vážení návštěvníci obecních stránek (www.telnice.cz),

dovolte mi, abych Vás seznámil s lidmi, kteří pro Vás připravují podobu těchto internetových stránek a se kterými obec Telnice spolupracuje na tomto projektu.

Webmasterem těchto stránek je Ivo Šrot, který těží ze svých studií na Integrované střední škole polygrafické - obor grafik a jenž získal zkušenosti s tvorbou volnočasových webových stránek. O krásné fotografie se stará Veronika Klesalová, jejímž koníčkem je už od pradávna fotografování a jež vystudovala Střední odborné učiliště - obor fotograf.

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či požadavků můžete obracet na jejich e-mailové adresy: webmaster@telnice.cz, resp. fotograf@telnice.cz.

Děkuji oběma kolegům za dosavadní dobrou práci a těším se na další spolupráci...

 

František Kroutil, starosta obce

P.S.: věřím, že na níže uvedených fotografiích poznáte, kdo je kdo... :-)


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 2110

Doporučujeme