přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Představení: webmaster a fotografka těchto webových stránek >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Představení: webmaster a fotografka těchto webových stránek

Vážení návštěvníci obecních stránek (www.telnice.cz),

dovolte mi, abych Vás seznámil s lidmi, kteří pro Vás připravují podobu těchto internetových stránek a se kterými obec Telnice spolupracuje na tomto projektu.

Webmasterem těchto stránek je Ivo Šrot, který těží ze svých studií na Integrované střední škole polygrafické - obor grafik a jenž získal zkušenosti s tvorbou volnočasových webových stránek. O krásné fotografie se stará Veronika Klesalová, jejímž koníčkem je už od pradávna fotografování a jež vystudovala Střední odborné učiliště - obor fotograf.

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či požadavků můžete obracet na jejich e-mailové adresy: webmaster@telnice.cz, resp. fotograf@telnice.cz.

Děkuji oběma kolegům za dosavadní dobrou práci a těším se na další spolupráci...

 

František Kroutil, starosta obce

P.S.: věřím, že na níže uvedených fotografiích poznáte, kdo je kdo... :-)


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 1843

Doporučujeme