přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Škola v přírodě Kuklík 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Škola v přírodě Kuklík 2011

První novoroční akcí telnické školy byla škola v přírodě, které se zúčastnili žáci 1. a 2. třídy. V krásném, zasněženém okolí penzionu Kukla na Českomoravské Vysočině si naši školáci užívali týden plný nových zážitků a zimních radovánek. Počasí nám přálo a tak jsme mohli směle vyrazit na kopec v bezprostřední blízkosti penzionu na bobech, pekáčích i na běžkách.

Většina dětí měla lyže poprvé na nohou a tak první krůčky chtěly i dostatek odvahy. Zvládly je všichni na výbornou, určitě i zásluhou paní učitelky Magdy Dudákové, která je instruktorkou lyžování. Takže v dalších dnech s nadšením střídali školáci různá stanoviště i zimní výbavu. Alespoň pohledem se mohli účastnit akce i rodiče, protože na webových stránkách školy měly každý den připraveno malé zpravodajství včetně fotek z různých činností. Škoda jen, že počasí nevydrželo až do úplného konce a nemohly proběhnout opravdové běžecké a bobové závody. Snad někdy příště. I tak byla během týdne rozdána řada diplomů a odměn nejen Sladkých, kterých nám rodiče přinesli spoustu. Všem za ně děkujeme.  Doufáme, že se dětem ,,školanda“ líbila a budou se těšit na tu příští v roce 2012.

Mgr. Leona Bímová, ředitelka školy

další fotografie naleznete na stránkách školy: http://www.zstelnice.wbs.cz/Skola-v-prirode-2011-Kulik.html

 

 

       
 

Počet zobrazení: 2015

Doporučujeme