přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Škola v přírodě Kuklík 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Škola v přírodě Kuklík 2011

První novoroční akcí telnické školy byla škola v přírodě, které se zúčastnili žáci 1. a 2. třídy. V krásném, zasněženém okolí penzionu Kukla na Českomoravské Vysočině si naši školáci užívali týden plný nových zážitků a zimních radovánek. Počasí nám přálo a tak jsme mohli směle vyrazit na kopec v bezprostřední blízkosti penzionu na bobech, pekáčích i na běžkách.

Většina dětí měla lyže poprvé na nohou a tak první krůčky chtěly i dostatek odvahy. Zvládly je všichni na výbornou, určitě i zásluhou paní učitelky Magdy Dudákové, která je instruktorkou lyžování. Takže v dalších dnech s nadšením střídali školáci různá stanoviště i zimní výbavu. Alespoň pohledem se mohli účastnit akce i rodiče, protože na webových stránkách školy měly každý den připraveno malé zpravodajství včetně fotek z různých činností. Škoda jen, že počasí nevydrželo až do úplného konce a nemohly proběhnout opravdové běžecké a bobové závody. Snad někdy příště. I tak byla během týdne rozdána řada diplomů a odměn nejen Sladkých, kterých nám rodiče přinesli spoustu. Všem za ně děkujeme.  Doufáme, že se dětem ,,školanda“ líbila a budou se těšit na tu příští v roce 2012.

Mgr. Leona Bímová, ředitelka školy

další fotografie naleznete na stránkách školy: http://www.zstelnice.wbs.cz/Skola-v-prirode-2011-Kulik.html

 

 

       
 

Počet zobrazení: 2729

Doporučujeme