přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu

Rádi bychom Vám oznámili personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu Telnice.

Odchody:
K 31. prosince 2010 byl ukončen pracovní poměr s paní Miroslavou Husákovou, pracovnicí veřejné správy. Děkujeme jí za dosavadní práci pro náš obecní úřad. 31. prosince 2010 vypršela pracovní smlouva Ivo Šrotovi, také jemu děkujeme za práci pro naši obec.  Nicméně s Ivem spolupráce nadále probíhá a to v oblasti obsahu a vzhledu našich internetových stránek, sobotního provozu sběrného dvora nebo při "kalamitní" výpomoci se zimní údržbou chodníků.

Příchody:
Od středy 12. ledna 2011 může naše obec využít dotace na zaměstnance od Úřadu práce Brno-venkov, a proto od tohoto data naše řady rozšířili Karel Jochman a Filip Stejskal.

Při výběru poplatků za odpad a psy vypomáhá Janě Králové místostarosta ing. Jiří Dudák.

Těším se na spolupráci se staronovými kolegy při údržbě a úklidu naší obce a věřím, že oba budou pro Telnici skutečným přínosem.

František Kroutil, starosta obce

Počet zobrazení: 2095

Doporučujeme