přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Obec Telnice hledá brigádníky: strážce přechodu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec Telnice hledá brigádníky: strážce přechodu

Obec Telnice hledá ochotné spolupracovníky, kteří by chtěli asistovat při ochraně přechodu pro chodce u školy, příp. u školky.

Předpokládaná pracovní doba: od 7. do 8. hodiny každé ráno ve dnech školní výuky
Předpokládaná odměna: 50 Kč/hodin.
Typ pracovního poměru: dohoda o provedení práce (brigáda)
Termín zahájení práce: v tuto chvíli je v jednání, nicméně zaškolení kandidátů může již v tuto chvíli proběhnout

Kandidáti budou zaškoleni Městskou policií Židlochovice a vybaveni řádným vybavením tak, aby pak pomáhali zajistit bezpečnost přecházejících chodců v době ranní špičky.

Ideální je tato práce pro telnické občany, kteří mají každé ráno dostatek času se této zodpovědné práci věnovat. Hledáme více vhodných kandidátů, a to především proto, aby bylo možné je smysluplně střídat.

Pro bližší informace se obracejte na obecní úřad v Telnici: 544 224 410, příp. obec@telnice.cz.

 

Počet zobrazení: 2076

Doporučujeme