přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena láhev na pití - Byla nalezena láhev na pití. Majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice. Tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011

První zasedání komise veřejného pořádku se zúčastnili všichni její členové: předseda Oldřich Vymazal, členové Jindřich Konečný, Aleš Jochman a starosta obce Telnice František Kroutil.

Úvodem setkání informoval starosta obce přítomné o aktuální spolupráci s Městskou policií Židlochovice a jejími strážníky na služebně v Telnici. Starosta členy komise seznámil s informací, že na pondělním zasedání obecního zastupitelstva proběhne také projednání zprávy o činnosti Městské policie Židlochovice v Telnici za rok 2010 a diskuze o další budoucnosti vzájemné spolupráce.

Komise projednala také možnost zaškolení pomocného strážce přechodu u školy a školky, stejně tak i možnost posílení pořádkové služby při větších obecních společenských událostech.

Jelikož jsou členové komise současně členy telnického Sboru dobrovolných hasičů, diskuze se vedla také o aktuální tíživé situaci ohledně vypovězených prostor obecní knihovny a omezených možnostech obce s dalším umístěním knihovny (je třeba dle termínu výpovědi L. Šustra ze současných prostor dořešit nejpozději do konce února 2011). Připravované řešení (zřejmě jediné možné) se s největší pravděpodobností dotkne právě i místnosti, ve které dnes parkuje hasičské vozidlo. I touto skutečností se bude na svém pondělním zasedání zabývat zastupitelstvo obce Telnice.

 

 

Počet zobrazení: 2346

Doporučujeme