přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011

První zasedání komise veřejného pořádku se zúčastnili všichni její členové: předseda Oldřich Vymazal, členové Jindřich Konečný, Aleš Jochman a starosta obce Telnice František Kroutil.

Úvodem setkání informoval starosta obce přítomné o aktuální spolupráci s Městskou policií Židlochovice a jejími strážníky na služebně v Telnici. Starosta členy komise seznámil s informací, že na pondělním zasedání obecního zastupitelstva proběhne také projednání zprávy o činnosti Městské policie Židlochovice v Telnici za rok 2010 a diskuze o další budoucnosti vzájemné spolupráce.

Komise projednala také možnost zaškolení pomocného strážce přechodu u školy a školky, stejně tak i možnost posílení pořádkové služby při větších obecních společenských událostech.

Jelikož jsou členové komise současně členy telnického Sboru dobrovolných hasičů, diskuze se vedla také o aktuální tíživé situaci ohledně vypovězených prostor obecní knihovny a omezených možnostech obce s dalším umístěním knihovny (je třeba dle termínu výpovědi L. Šustra ze současných prostor dořešit nejpozději do konce února 2011). Připravované řešení (zřejmě jediné možné) se s největší pravděpodobností dotkne právě i místnosti, ve které dnes parkuje hasičské vozidlo. I touto skutečností se bude na svém pondělním zasedání zabývat zastupitelstvo obce Telnice.

 

 

Počet zobrazení: 2133

Doporučujeme