přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011

První zasedání komise veřejného pořádku se zúčastnili všichni její členové: předseda Oldřich Vymazal, členové Jindřich Konečný, Aleš Jochman a starosta obce Telnice František Kroutil.

Úvodem setkání informoval starosta obce přítomné o aktuální spolupráci s Městskou policií Židlochovice a jejími strážníky na služebně v Telnici. Starosta členy komise seznámil s informací, že na pondělním zasedání obecního zastupitelstva proběhne také projednání zprávy o činnosti Městské policie Židlochovice v Telnici za rok 2010 a diskuze o další budoucnosti vzájemné spolupráce.

Komise projednala také možnost zaškolení pomocného strážce přechodu u školy a školky, stejně tak i možnost posílení pořádkové služby při větších obecních společenských událostech.

Jelikož jsou členové komise současně členy telnického Sboru dobrovolných hasičů, diskuze se vedla také o aktuální tíživé situaci ohledně vypovězených prostor obecní knihovny a omezených možnostech obce s dalším umístěním knihovny (je třeba dle termínu výpovědi L. Šustra ze současných prostor dořešit nejpozději do konce února 2011). Připravované řešení (zřejmě jediné možné) se s největší pravděpodobností dotkne právě i místnosti, ve které dnes parkuje hasičské vozidlo. I touto skutečností se bude na svém pondělním zasedání zabývat zastupitelstvo obce Telnice.

 

 

Počet zobrazení: 1929

Doporučujeme