přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Jak se Vám líbí naše internetové stránky? >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Jak se Vám líbí naše internetové stránky?

Vážení návštěvníci těchto internetových stránek,

mnozí jste si jistě všimli, že se náš web v ledasčem změnil. Věříme, že aspoň kousek k lepšímu... Snažíme se doplňovat pro vás další a další informace, fotografie, pozvánky a reportáže z dění v obci a občas i mimo ní. Rádi bychom, abyste zde našli vše, co hledáte, abyste se tu cítili dobře a rádi se sem vždy vraceli. Vedle nástěnek a místní rozhlasu je tento prostor totiž hlavním nosným informačním kanálem určeným právě pro vás.

Zajímá nás, jak se vám tyto stránky líbí, a proto jsme v levé části menu připravili hlasování o vaší spokojenosti.

Ať jste či nejste spokojeni, přesto bychom budeme rádi, když nám napíšete jakékoliv své postřehy, náměty, nápady, které byste na tomto místě rádi viděli... co vám zde chybí a co třeba přebývá... za jakoukoliv inspiraci předem velmi děkujeme, můžete ji zasílat na adresu: starosta@telnice.eu.

Přejeme vám krásný den a těšíme se na (nejen) elektronické setkání s vámi...

za obecní úřad
František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 1927

Doporučujeme