přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Jak se Vám líbí naše internetové stránky? >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Jak se Vám líbí naše internetové stránky?

Vážení návštěvníci těchto internetových stránek,

mnozí jste si jistě všimli, že se náš web v ledasčem změnil. Věříme, že aspoň kousek k lepšímu... Snažíme se doplňovat pro vás další a další informace, fotografie, pozvánky a reportáže z dění v obci a občas i mimo ní. Rádi bychom, abyste zde našli vše, co hledáte, abyste se tu cítili dobře a rádi se sem vždy vraceli. Vedle nástěnek a místní rozhlasu je tento prostor totiž hlavním nosným informačním kanálem určeným právě pro vás.

Zajímá nás, jak se vám tyto stránky líbí, a proto jsme v levé části menu připravili hlasování o vaší spokojenosti.

Ať jste či nejste spokojeni, přesto bychom budeme rádi, když nám napíšete jakékoliv své postřehy, náměty, nápady, které byste na tomto místě rádi viděli... co vám zde chybí a co třeba přebývá... za jakoukoliv inspiraci předem velmi děkujeme, můžete ji zasílat na adresu: starosta@telnice.eu.

Přejeme vám krásný den a těšíme se na (nejen) elektronické setkání s vámi...

za obecní úřad
František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 2160

Doporučujeme