přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku

Malí házenkáři Sokola Telnice již po třetí využili nabídky z Olomouce a ve dnech 16. – 21. 11.2010 se zúčastnili soustředění v chorvatské Rijece.
Letos společně s námi a Olomoucí scestovali i minižáci z Újezdu u Brna a Velké Bystřice u Olomouce. Asi čtyřicet dětí tak mělo možnost po celé čtyři dny využít dvakrát denně tréninků jak v halách a školních tělocvičnách, tak i ve zbrusu nové letos otevřené multifunkční hale v Rijece. Pod vedením chorvatského trenéra Tomislava Kruljace se učili jak nové způsoby tréninků, tak i odehráli nespočet zápasů mezi sebou a také chorvatskými týmy s Rijeky. Turnaj na závěr soustředění a medaile pro každého byly oceněním za jejich účast.
V průběhu soustředění jsme stihli podívat se na pláže i okolí města, projít se po Rijece, prohlédnout si i místní hrad s úžasnou vyhlídkou na moře. Poslední teplý a sluneční den jsme navštívili sousední lázeňské město Opatia. Věřím, že každý si odvezl plno vzpomínek a zážitků, které daly zapomenout na zdlouhavé cestování přes noc.
Na další rok máme téměř stoprocentní příslib od kamarádů z Olomouce, že můžeme soustředění znovu opakovat. Doufám tak, že této možnosti znovu využije co nejvíce dětí.

Účastníci soustředění:
Klimeš Jakub, Gregorovič Jiří, Popela David, Popela Marek, Matoušek Luděk, Marek Šimon, Krejčí Denis, Esterka Štefan, Linhart David

Trenéři:
Popela Jaromír a Gregorovič Jiří

Kameraman:
Marek František

Veškeré foto a video ze soustředění v Chorvatsku na stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz - minižáci.

 

Jaromír Popela, trenér minižáků - oddíl házené T. J. Sokol Telnice

 

Počet zobrazení: 2444

Doporučujeme