přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku

Malí házenkáři Sokola Telnice již po třetí využili nabídky z Olomouce a ve dnech 16. – 21. 11.2010 se zúčastnili soustředění v chorvatské Rijece.
Letos společně s námi a Olomoucí scestovali i minižáci z Újezdu u Brna a Velké Bystřice u Olomouce. Asi čtyřicet dětí tak mělo možnost po celé čtyři dny využít dvakrát denně tréninků jak v halách a školních tělocvičnách, tak i ve zbrusu nové letos otevřené multifunkční hale v Rijece. Pod vedením chorvatského trenéra Tomislava Kruljace se učili jak nové způsoby tréninků, tak i odehráli nespočet zápasů mezi sebou a také chorvatskými týmy s Rijeky. Turnaj na závěr soustředění a medaile pro každého byly oceněním za jejich účast.
V průběhu soustředění jsme stihli podívat se na pláže i okolí města, projít se po Rijece, prohlédnout si i místní hrad s úžasnou vyhlídkou na moře. Poslední teplý a sluneční den jsme navštívili sousední lázeňské město Opatia. Věřím, že každý si odvezl plno vzpomínek a zážitků, které daly zapomenout na zdlouhavé cestování přes noc.
Na další rok máme téměř stoprocentní příslib od kamarádů z Olomouce, že můžeme soustředění znovu opakovat. Doufám tak, že této možnosti znovu využije co nejvíce dětí.

Účastníci soustředění:
Klimeš Jakub, Gregorovič Jiří, Popela David, Popela Marek, Matoušek Luděk, Marek Šimon, Krejčí Denis, Esterka Štefan, Linhart David

Trenéři:
Popela Jaromír a Gregorovič Jiří

Kameraman:
Marek František

Veškeré foto a video ze soustředění v Chorvatsku na stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz - minižáci.

 

Jaromír Popela, trenér minižáků - oddíl házené T. J. Sokol Telnice

 

Počet zobrazení: 2088

Doporučujeme