přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice v roce 2009 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice v roce 2009

V letošním roce přibylo celkem 10 nových telnických občánků. Již 31.5. jsme přivítali Markétu Horáčkovou, Štěpána Šillera, další dvě děti se přivítání nezůčastnily.

Druhou prosincovou něděli jsme  přivítali dalších šest dětí, které rozšířily naši velkou telnickou rodinu. Konkrétně to byl Alex Borýsek, Julie Gargulová, Eliška Chovancová, Felix Tomáš Král, Marek Sekanina a Karolíma Mácová, která se nemohla dostavit a tak jsme jí předali dárky u ní doma.

Poděkování za toto milé setkání patří nejen rodičům vítaných dětí, ale také členkám sociální komise obce a dětem ze základní školy v Telnici, které zpestřili průběch hezkou básničkou a písní.

L.Š.

Fotogalerie z 31.5.2009

Fotogalerie z 13.12.2009

Vítání občánků 13.12.2009
Vítání občánků 13.12.2009
 

Počet zobrazení: 2380

Doporučujeme