přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena láhev na pití - Byla nalezena láhev na pití. Majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice. Tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice v roce 2009 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice v roce 2009

V letošním roce přibylo celkem 10 nových telnických občánků. Již 31.5. jsme přivítali Markétu Horáčkovou, Štěpána Šillera, další dvě děti se přivítání nezůčastnily.

Druhou prosincovou něděli jsme  přivítali dalších šest dětí, které rozšířily naši velkou telnickou rodinu. Konkrétně to byl Alex Borýsek, Julie Gargulová, Eliška Chovancová, Felix Tomáš Král, Marek Sekanina a Karolíma Mácová, která se nemohla dostavit a tak jsme jí předali dárky u ní doma.

Poděkování za toto milé setkání patří nejen rodičům vítaných dětí, ale také členkám sociální komise obce a dětem ze základní školy v Telnici, které zpestřili průběch hezkou básničkou a písní.

L.Š.

Fotogalerie z 31.5.2009

Fotogalerie z 13.12.2009

Vítání občánků 13.12.2009
Vítání občánků 13.12.2009
 

Počet zobrazení: 2615

Doporučujeme