přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání občánků 8.12. 2008 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání občánků 8.12. 2008

V neděli 8.12. 2008 jsme do naší obce přivítali nejmladší občánky. Rodiče a jejich děti přivítal starosta obce Ladislav Šustr. Děti místní základní školy  si pro naše nejmenší připravily krátké vystoupení. Rodiče  se zapsali do pamětní knihy a pro své děti obdrželi drobné dárky a upomínku na dnešní den.

Děkujeme členkám sociální komise paní Ivě Donovalové a paní Pavle Chovancové za přípravu a dětem základní školy za hezké vystoupení. 

 Fotogalerie

 

Počet zobrazení: 1970

Doporučujeme