přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice

V neděli 18. listopadu 2007 přivítal starosta obce Ladislav Šustr nejmladší obyvatele naší obce. Vítání se zůčastnily rodiče s dětmi, které se narodily od září 2006 do srpna 2007. Po úvodním přivítání a projevu starosty vystoupily děti z telnické základní školy s krátkým pásmem písniček. Po té již byly  jednotlivé děti představovány a jejich rodiči obdrželi pamětní list a drobný dárek pro děti. Tentokrát jsme mezi telnické obyvatele přivítali:

 Klika Stanislav  Danielová Hana
 Kroutil Václav  Gabrhelová Karolína
 Křen Filip  Páralová Vendula
 Máca Daniel  Smutná Karolína
 Moučka Matyáš  Vymyslická Linda
 Sobotka David  Zehnalová Lucie
 Strnádel Petr  
 Zahradník Tomáš  

Poděkování za přípravu a průběh vítání patří členkám sociální komise Ivě Kořalníkové a Pavle Chovancové, ZŠ v Telnici a místostarostovi obce Janu Ryšavému. V případě zájmu o fotografie z vítání se obraťte na obecní úřad v Telnici.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 2337

Doporučujeme