přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice

V neděli 18. listopadu 2007 přivítal starosta obce Ladislav Šustr nejmladší obyvatele naší obce. Vítání se zůčastnily rodiče s dětmi, které se narodily od září 2006 do srpna 2007. Po úvodním přivítání a projevu starosty vystoupily děti z telnické základní školy s krátkým pásmem písniček. Po té již byly  jednotlivé děti představovány a jejich rodiči obdrželi pamětní list a drobný dárek pro děti. Tentokrát jsme mezi telnické obyvatele přivítali:

 Klika Stanislav  Danielová Hana
 Kroutil Václav  Gabrhelová Karolína
 Křen Filip  Páralová Vendula
 Máca Daniel  Smutná Karolína
 Moučka Matyáš  Vymyslická Linda
 Sobotka David  Zehnalová Lucie
 Strnádel Petr  
 Zahradník Tomáš  

Poděkování za přípravu a průběh vítání patří členkám sociální komise Ivě Kořalníkové a Pavle Chovancové, ZŠ v Telnici a místostarostovi obce Janu Ryšavému. V případě zájmu o fotografie z vítání se obraťte na obecní úřad v Telnici.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 2113

Doporučujeme