přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Zahájení školního roku v ZŠ Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Zahájení školního roku v ZŠ Telnice

Prvního září proběhlo druhé slavnostní zahájení nového školního roku v telnické základní škole pro 1. – 4. třídu. Slavnostního zahájení se zúčastnili kromě dětí také mnozí rodiče. Nechyběli samozřejmě ani pedagogové a zástupci obce. zahájení školního roku

Úvodem zazněla státní hymna po které následovalo krátké přivítání ředitelkou základní školy Mgr.Leonou Bímovou a starostou obce Ladislavem Šustrem. Zvláštní pozornost byla věnována našim prvňáčkům, které paní ředitelka představila všem zúčastněným, přivítala je poprvé ve škole a předala jim drobný dárek.

Po společném zahájení se děti rozešly do svých tříd se svými učitelkami. Výuka ještě neprobíhala, děti si však mohly prohlédnout připravené třídy a dozvědět se co je čeká v příštích dnech.

Během zahájení byly také k dispozici plány na výstavbu nové školy, která by se měla přistavět jako nové patro nad MŠ. Projektová dokumentace je již vypracována včetně platného stavebního povolení. Nyní zbývá sehnat nemalé finanční prostředky. Prvním krokem bude žádost obce o dotaci z evropských fondů, která by měla být vypracována během října 2008.

FOTOGALERIE

Více o činnosti základní školy  ZDE.

Více o projektu nové základní školy ZDE.

slavnostní zahájení školního roku
slavnostní zahájení školního roku
 

Počet zobrazení: 2252

Doporučujeme