přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice

V neděli 11.5. 2008 přivítal starosta obce Ladislav Šustr nejmladší obyvatele naší obce.  Po úvodním přivítání a projevu starosty vystoupily děti z telnické základní školy s krátkým programem. Po té již byly  jednotlivé děti představovány a jejich rodiči obdrželi pamětní list a drobný dárek pro děti.

   
   
   
   
   
   
   
   

Poděkování za přípravu a průběh vítání patří členkám sociální komise Ivě Kořalníkové a Pavle Chovancové, ZŠ v Telnici a místostarostovi obce Janu Ryšavému. V případě zájmu o fotografie z vítání se obraťte na obecní úřad v Telnici.

Fotogalerie

 

Počet zobrazení: 2408

Doporučujeme