přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Nové dopravní radary >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nové dopravní radary

Od jara 2007 probíhá zpracovávání projektu zklidnění dopravy v obci Telnice jehož součástí je rekonstrukce silnice II. třídy a vybudování technických zařízení soužících ke zpomalení vozidel a větší bezpečnosti chodců. Projekt je připravován společně se Správou a údržbou silnic Jihomoravského kraje a bude z části financován z fondů EU.

Prvním krokem ke zlepšení dopravní bezpečnosti je instalace dvou informačních radarů se záznamovou kamerou, které řidiče upozorňují na překročení povolené rychlosti. Obec radary pořídila s cílem zvýšení bezpečnosti převážně v centru obce u základní školy.

I nadále bude probíhat pravidelné měření rychlosti městskou policií Židlochovice, se kterou  obec Telnice spolupracuje na základě veřejnoprávní smlouvy. (Poslední zpráva o měření rychlosti ZDE)

Žádáme všechny řidiče, aby jezdili ohleduplně a zvýšili tak bezpečnost nejen našich obyvatel, ale i svou.

Ladislav Šustr
starosta

   

Počet zobrazení: 3796

Doporučujeme