přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
27%
Ujde to
24%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
27%
Je mi to úplně jedno
22%
Celkem hlasů: 1103

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Silvestr 2010 na Orlovně

Pokaždé na sklonku roku, poslední den ve starém roce se musí pořádně oslavit a přivítat tak rok nový. Telnické děti ho slaví kde jinde než na Orlovně na tradičním Silvestrovském odpoledni. Užijí si zde mnoho zábavy a legrací nabité odpoledne laděné určitým tématem. Loni to byla silvestrovská škola s panem ředitelem a učitelským sborem. V letošním roce děti hlídal děda.


Děti přišly oblečeny v pyžamech, připraveny jít spát. To však neudělal ani jeden účastník. Ba naopak. Děti plné sil si odpoledne pořádně užily se svými kamarády a dědečkovi mnohokrát ztížily hlídání. Nechyběly hry ani pohádka na dobrou noc, kterou vyprávěl dědeček. Večer vyvrcholil silvestrovským přípitkem a ohňostrojem, na který se přišlo podívat i mnoho našich spoluobčanů. Nakonec však všechno dobře dopadlo a děda vrátil děti rodičům zdravé ale ospalé, což jim usnadnilo pozdější uspávání.


Závěrem chci poděkovat všem organizátorům silvestra, kteří si udělali čas a věnovali přípravě několik dnů ze svého vánočního volna. Další rok jsme všichni úspěšně zvládli a tak nezbývá nic jiného než popřát vše nejlepší v novém roce 2011.
 

Jakub Demek,
děda co hlídal


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 874

Doporučujeme