přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Příprava nové knihovny a parkovacícho stání pro hasičské auto >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Příprava nové knihovny a parkovacícho stání pro hasičské auto

Obecní zaměstnanci finišují na připravách nových prostor pro knihovnu. Podle plánu bychom měli 11. února provést fyzické přestěhování regálů s knihami nejlépe tak, aby tím neutrpěl provoz samotné knihovny. Je tedy předpoklad, že v druhé polovině února by již knihovna mohla otevřít z prostor obecního úřadu, resp. původní garáže hasičského auta.

Současně s tím připravujeme i venkovní zastřešené parkovací stání pro hasičské vozidlo, které momentálně stojí na dvoře. Jakmile počasí dovolí, dokončíme přístřešek na místě vedle kontejnerů tak, aby na vozidlo nesněžilo a nepršelo, částečně se tím také ukryje před větrem.

Fotky z probíhajících příprav si můžete prohlédnout níže.

 

   

Počet zobrazení: 1895

Doporučujeme