přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak se vám líbilo nové vánoční osvětlení lípy na Masarykově náměstí?
Ano, líbilo
24%
Ano, ale světelný řetěz příště převěsit podle jiného vzoru
22%
Nic zvláštního, prostě normální vánoční osvětlení
18%
Ne, vůbec mne to nezaujalo
17%
Ani nevím, o čem je řeč :-)
18%
Celkem hlasů: 1218

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka

 

Zastupitelstvo obce Telnice na svém 5. zasedání schválilo podporu celoroční činnosti sportovních organizací Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice, schválilo též žádost občanského sdružení Telnické sluníčko o podporu jeho aktivit.

Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice získají z obecního rozpočtu dotaci 130 000 korun. Zastupitelstvo také odsouhlasilo podmínku, za které bude tato dotace těmto spolkům přidělena: Orel i Sokol pronajmou obci Telnice své prostory v rozsahu 10 jednodenních akcí za cenu 1,-/akci, obec tuto možnost může a nemusí využít, záleží na tom, kolik svých aktivit v těchto prostorách během roku bude chtít pořádat. Tento spravedlivý režim rozděluje finanční prostředky oběma organizacím rovným dílem, bez ohledu na to, se kterou organizací bude obec v běžném roce více spolupracovat.

Telnické sluníčko získalo schválením zastupitelstva obce dotaci ve výši 15 000 korun.

Zastupitelstvo současně schválilo podporu automobilovému závodu do vrchu na Mohyle míru ve výši 5 000 korun (žádost zněla o 20 000 korun), který se uskuteční v dubnu letošního roku.

 

Počet zobrazení: 2448

Doporučujeme