přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka

 

Zastupitelstvo obce Telnice na svém 5. zasedání schválilo podporu celoroční činnosti sportovních organizací Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice, schválilo též žádost občanského sdružení Telnické sluníčko o podporu jeho aktivit.

Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice získají z obecního rozpočtu dotaci 130 000 korun. Zastupitelstvo také odsouhlasilo podmínku, za které bude tato dotace těmto spolkům přidělena: Orel i Sokol pronajmou obci Telnice své prostory v rozsahu 10 jednodenních akcí za cenu 1,-/akci, obec tuto možnost může a nemusí využít, záleží na tom, kolik svých aktivit v těchto prostorách během roku bude chtít pořádat. Tento spravedlivý režim rozděluje finanční prostředky oběma organizacím rovným dílem, bez ohledu na to, se kterou organizací bude obec v běžném roce více spolupracovat.

Telnické sluníčko získalo schválením zastupitelstva obce dotaci ve výši 15 000 korun.

Zastupitelstvo současně schválilo podporu automobilovému závodu do vrchu na Mohyle míru ve výši 5 000 korun (žádost zněla o 20 000 korun), který se uskuteční v dubnu letošního roku.

 

Počet zobrazení: 2091

Doporučujeme