přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec podpoří činnost místního Orla, Sokola a Telnického sluníčka

 

Zastupitelstvo obce Telnice na svém 5. zasedání schválilo podporu celoroční činnosti sportovních organizací Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice, schválilo též žádost občanského sdružení Telnické sluníčko o podporu jeho aktivit.

Orel jednota Telnice a TJ Sokol Telnice získají z obecního rozpočtu dotaci 130 000 korun. Zastupitelstvo také odsouhlasilo podmínku, za které bude tato dotace těmto spolkům přidělena: Orel i Sokol pronajmou obci Telnice své prostory v rozsahu 10 jednodenních akcí za cenu 1,-/akci, obec tuto možnost může a nemusí využít, záleží na tom, kolik svých aktivit v těchto prostorách během roku bude chtít pořádat. Tento spravedlivý režim rozděluje finanční prostředky oběma organizacím rovným dílem, bez ohledu na to, se kterou organizací bude obec v běžném roce více spolupracovat.

Telnické sluníčko získalo schválením zastupitelstva obce dotaci ve výši 15 000 korun.

Zastupitelstvo současně schválilo podporu automobilovému závodu do vrchu na Mohyle míru ve výši 5 000 korun (žádost zněla o 20 000 korun), který se uskuteční v dubnu letošního roku.

 

Počet zobrazení: 2101

Doporučujeme