přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > ing. Jiří Dudák se stal uvolněným místostarostou obce Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

ing. Jiří Dudák se stal uvolněným místostarostou obce Telnice

Vážení spoluobčané,

na 5. zasedání zastupitelstva obce Telnice jsem navrhnul pracovně "uvolnit" současného místostarostu ing. Jiřího Dudáka tak, aby mohl být přítomen na úřadě po celou standardní pracovní dobu a ještě více se tak mohl podílet na administrativě veřejné správy a přípravě podkladů pro žádosti o veřejné granty a dotace.

Jsem ve své pozici sice jen asi 2 měsíce, ale uvědomuji si, jak je důležité spolupracovat denně se zkušenými lidmi, na které je možné se spolehnout a za běhu od nich získávat cenné rady. Vzhledem k tomu, že nás čeká nejtěžší období v roce - příprava žádostí o dotace a stanovování priorit pro naši další práci, rozhodl jsem se navrhnout zastupitelstvu ing. Jiřího Dudáka jako uvolněného místostarostu. Zastupitelstvo obce můj návrh většinou hlasů přijalo s platností od 1. února 2011.

Prakticky to znamená, že pan druhý místostarosta bude mít obecní úřad jako své "zaměstnání" a tudíž se bude plně věnovat práci pro obec. Nákladově tato varianta rozhodně nepřekročí náklady loňského roku (a to i po odečtení odstupného pro bývalého starostu L. Šustra a místostarostu J. Ryšavého, mimořádných nákladů na volby 2010 apod.).

Děkuji všem za podporu a pochopení. Naším cílem je plně se věnovat práci pro naši obec a dosáhnout co nejlepších výsledků, jakých budeme v dané chvíli schopni. Nechceme nic podcenit a protože klademe velmi velký důraz na komunikaci s vámi, nebudeme ji omezovat jenom proto, že na nás práce nepočká. Noční hodiny strávené v úřadě vše jenom potvrzují.

Máte právo dozvědět se věci tak, jak opravdu jsou.

Jsme tu pro vás.

František Kroutil, starosta obce

 

Počet zobrazení: 1989

Doporučujeme