přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: Výroční valná hromada SDH - 15. ledna >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Výroční valná hromada SDH - 15. ledna

V sobotu 15. ledna 2011 proběhla v klubovně (v budově obecního úřadu) Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Telnice.

Jako hosté se schůze zúčastnili také starosta SDH Žatčany a místostarosta obce Žatčany pan Oldřich Tichý a starosta obce Telnice pan František Kroutil. Sestra Vymazalová přednesla zprávu o činnosti sboru za rok 2010. Hodnotila ostatkový průvod, sběr šrotu, výjezdy naší zásahové jednotky ke 3 požárům. Také jsme přivítali nového člena našeho sboru: Lukáše Vymazala. Mluvilo se také o úspěšném zájezdu do Čejkovic a úspěchu v komunálních volbách, po kterých máme zastoupení v obecním zastupitelstvu (Zdeněk Jurczek).
Starosta obce Telnice pan František Kroutil nám všem popřál hodně úspěchů do další činnosti, ale také nám byl nucen sdělit smutnou zprávu o tom, že nám musí dočasně odebrat naši garáž, kde je umístěn technika a hasičské auto, klubovna v bývalém kadeřnictví v budově obecního úřadu nám zůstává. Dokud se nenajde jiné řešení, bude auto umístěno na dvoře obecního úřadu, kde mu už pracovníci obce už připravují přístřešek.
Bratr Tichý informoval sbor o činnosti hasičů v našem okrsku.
V diskuzi jsme také probírali letošní ostatkový průvod a připravované sběr železného šrotu. Chtěli bychom opět uspořádat nějaký společný zájezd, v jednání je také spolupráce se zástupci SDH Sokolnice o jejich účasti na dětském dni v Telnici.
Bratr Motal podal všem přítomným zprávu o stavu hospodaření sboru.
V závěru oficiální části schůze jsme také projednali návrh činností na rok 2011:
1) uspořádání ostatkového průvodu po obci
2) připravit 1x sběr železného šrotu v obci
3) dořešení situace s vozidlem
4) účast na výjezdech jednotky SHD Sokolnice
 

V průběhu schůzce si všichni účastníci připomínali historii našeho sboru společným prohlížením fotografií, několik z nich si můžete prohlédnout níže.

Všem členům a příznivcům děkujeme za podporu.

Za SDH Telnice Eva Vymazalová

 


 

 

 

 
Počet zobrazení: 1982

Doporučujeme