přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici

Kulturní komise se na svém 2. zasedání dne 20. ledna 2011 shodla na tom, že je třeba ustanovit osobu, která bude zodpovídat za plán kulturních a sportovních akcí, které se v průběhu roku konají v Telnici. Zodpovědnou osobou byla zvolena Bc. Miroslava Filáková, kontaktní spojení: 737 750 538, miroslava.filakova@telnice.cz.

Spolky, sdružení nebo přímo občané, kteří se chystají pořádat kulturní či sportovní akci na území naší obce, se mohou s paní Filákovou poradit o tom, který termín pro pořádání jejich akce je nejvhodnější. Chceme předejít situacím, kdy se v jednom dni sejde více akcí, které spolu časově kolidují. Mirka Filáková je od této chvíle správkyní kalendáře kulturních a sportovních akcí (jeho aktuální podobu naleznete na hlavní stránce obce zde).

Nebojte se tedy na ni obrátit, termín své akce s ní konzultovat a následně také v kalendáři včas zablokovat.

Věříme, že tímto předejdeme zbytečným nedorozumněním mezi pořadateli kulturních a sportovních akcí v Telnici.

P.S.: v Telnickém zpravodaji bude v každém čísle vycházet vždy aktualizovaný přehled chystaných akcí na následující dva měsíce, pokud u paní Filákové včas oznámíte pořádání své akce, bude i ta ve zpravodaji uveřejněna.

 

Počet zobrazení: 2062

Doporučujeme