přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici

Kulturní komise se na svém 2. zasedání dne 20. ledna 2011 shodla na tom, že je třeba ustanovit osobu, která bude zodpovídat za plán kulturních a sportovních akcí, které se v průběhu roku konají v Telnici. Zodpovědnou osobou byla zvolena Bc. Miroslava Filáková, kontaktní spojení: 737 750 538, miroslava.filakova@telnice.cz.

Spolky, sdružení nebo přímo občané, kteří se chystají pořádat kulturní či sportovní akci na území naší obce, se mohou s paní Filákovou poradit o tom, který termín pro pořádání jejich akce je nejvhodnější. Chceme předejít situacím, kdy se v jednom dni sejde více akcí, které spolu časově kolidují. Mirka Filáková je od této chvíle správkyní kalendáře kulturních a sportovních akcí (jeho aktuální podobu naleznete na hlavní stránce obce zde).

Nebojte se tedy na ni obrátit, termín své akce s ní konzultovat a následně také v kalendáři včas zablokovat.

Věříme, že tímto předejdeme zbytečným nedorozumněním mezi pořadateli kulturních a sportovních akcí v Telnici.

P.S.: v Telnickém zpravodaji bude v každém čísle vycházet vždy aktualizovaný přehled chystaných akcí na následující dva měsíce, pokud u paní Filákové včas oznámíte pořádání své akce, bude i ta ve zpravodaji uveřejněna.

 

Počet zobrazení: 1998

Doporučujeme