přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Miroslava Filáková: osoba zodpovědná za plán akcí v Telnici

Kulturní komise se na svém 2. zasedání dne 20. ledna 2011 shodla na tom, že je třeba ustanovit osobu, která bude zodpovídat za plán kulturních a sportovních akcí, které se v průběhu roku konají v Telnici. Zodpovědnou osobou byla zvolena Bc. Miroslava Filáková, kontaktní spojení: 737 750 538, miroslava.filakova@telnice.cz.

Spolky, sdružení nebo přímo občané, kteří se chystají pořádat kulturní či sportovní akci na území naší obce, se mohou s paní Filákovou poradit o tom, který termín pro pořádání jejich akce je nejvhodnější. Chceme předejít situacím, kdy se v jednom dni sejde více akcí, které spolu časově kolidují. Mirka Filáková je od této chvíle správkyní kalendáře kulturních a sportovních akcí (jeho aktuální podobu naleznete na hlavní stránce obce zde).

Nebojte se tedy na ni obrátit, termín své akce s ní konzultovat a následně také v kalendáři včas zablokovat.

Věříme, že tímto předejdeme zbytečným nedorozumněním mezi pořadateli kulturních a sportovních akcí v Telnici.

P.S.: v Telnickém zpravodaji bude v každém čísle vycházet vždy aktualizovaný přehled chystaných akcí na následující dva měsíce, pokud u paní Filákové včas oznámíte pořádání své akce, bude i ta ve zpravodaji uveřejněna.

 

Počet zobrazení: 2000

Doporučujeme