přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Představení: webmaster a fotografka těchto webových stránek >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Představení: webmaster a fotografka těchto webových stránek

Vážení návštěvníci obecních stránek (www.telnice.cz),

dovolte mi, abych Vás seznámil s lidmi, kteří pro Vás připravují podobu těchto internetových stránek a se kterými obec Telnice spolupracuje na tomto projektu.

Webmasterem těchto stránek je Ivo Šrot, který těží ze svých studií na Integrované střední škole polygrafické - obor grafik a jenž získal zkušenosti s tvorbou volnočasových webových stránek. O krásné fotografie se stará Veronika Klesalová, jejímž koníčkem je už od pradávna fotografování a jež vystudovala Střední odborné učiliště - obor fotograf.

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či požadavků můžete obracet na jejich e-mailové adresy: webmaster@telnice.cz, resp. fotograf@telnice.cz.

Děkuji oběma kolegům za dosavadní dobrou práci a těším se na další spolupráci...

 

František Kroutil, starosta obce

P.S.: věřím, že na níže uvedených fotografiích poznáte, kdo je kdo... :-)


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 1923

Doporučujeme