přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu

Rádi bychom Vám oznámili personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu Telnice.

Odchody:
K 31. prosince 2010 byl ukončen pracovní poměr s paní Miroslavou Husákovou, pracovnicí veřejné správy. Děkujeme jí za dosavadní práci pro náš obecní úřad. 31. prosince 2010 vypršela pracovní smlouva Ivo Šrotovi, také jemu děkujeme za práci pro naši obec.  Nicméně s Ivem spolupráce nadále probíhá a to v oblasti obsahu a vzhledu našich internetových stránek, sobotního provozu sběrného dvora nebo při "kalamitní" výpomoci se zimní údržbou chodníků.

Příchody:
Od středy 12. ledna 2011 může naše obec využít dotace na zaměstnance od Úřadu práce Brno-venkov, a proto od tohoto data naše řady rozšířili Karel Jochman a Filip Stejskal.

Při výběru poplatků za odpad a psy vypomáhá Janě Králové místostarosta ing. Jiří Dudák.

Těším se na spolupráci se staronovými kolegy při údržbě a úklidu naší obce a věřím, že oba budou pro Telnici skutečným přínosem.

František Kroutil, starosta obce

Počet zobrazení: 1944

Doporučujeme