přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011

První zasedání komise veřejného pořádku se zúčastnili všichni její členové: předseda Oldřich Vymazal, členové Jindřich Konečný, Aleš Jochman a starosta obce Telnice František Kroutil.

Úvodem setkání informoval starosta obce přítomné o aktuální spolupráci s Městskou policií Židlochovice a jejími strážníky na služebně v Telnici. Starosta členy komise seznámil s informací, že na pondělním zasedání obecního zastupitelstva proběhne také projednání zprávy o činnosti Městské policie Židlochovice v Telnici za rok 2010 a diskuze o další budoucnosti vzájemné spolupráce.

Komise projednala také možnost zaškolení pomocného strážce přechodu u školy a školky, stejně tak i možnost posílení pořádkové služby při větších obecních společenských událostech.

Jelikož jsou členové komise současně členy telnického Sboru dobrovolných hasičů, diskuze se vedla také o aktuální tíživé situaci ohledně vypovězených prostor obecní knihovny a omezených možnostech obce s dalším umístěním knihovny (je třeba dle termínu výpovědi L. Šustra ze současných prostor dořešit nejpozději do konce února 2011). Připravované řešení (zřejmě jediné možné) se s největší pravděpodobností dotkne právě i místnosti, ve které dnes parkuje hasičské vozidlo. I touto skutečností se bude na svém pondělním zasedání zabývat zastupitelstvo obce Telnice.

 

 

Počet zobrazení: 2011

Doporučujeme