přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

I. zasedání komise veřejného pořádku - 7. ledna 2011

První zasedání komise veřejného pořádku se zúčastnili všichni její členové: předseda Oldřich Vymazal, členové Jindřich Konečný, Aleš Jochman a starosta obce Telnice František Kroutil.

Úvodem setkání informoval starosta obce přítomné o aktuální spolupráci s Městskou policií Židlochovice a jejími strážníky na služebně v Telnici. Starosta členy komise seznámil s informací, že na pondělním zasedání obecního zastupitelstva proběhne také projednání zprávy o činnosti Městské policie Židlochovice v Telnici za rok 2010 a diskuze o další budoucnosti vzájemné spolupráce.

Komise projednala také možnost zaškolení pomocného strážce přechodu u školy a školky, stejně tak i možnost posílení pořádkové služby při větších obecních společenských událostech.

Jelikož jsou členové komise současně členy telnického Sboru dobrovolných hasičů, diskuze se vedla také o aktuální tíživé situaci ohledně vypovězených prostor obecní knihovny a omezených možnostech obce s dalším umístěním knihovny (je třeba dle termínu výpovědi L. Šustra ze současných prostor dořešit nejpozději do konce února 2011). Připravované řešení (zřejmě jediné možné) se s největší pravděpodobností dotkne právě i místnosti, ve které dnes parkuje hasičské vozidlo. I touto skutečností se bude na svém pondělním zasedání zabývat zastupitelstvo obce Telnice.

 

 

Počet zobrazení: 1998

Doporučujeme