přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku

Malí házenkáři Sokola Telnice již po třetí využili nabídky z Olomouce a ve dnech 16. – 21. 11.2010 se zúčastnili soustředění v chorvatské Rijece.
Letos společně s námi a Olomoucí scestovali i minižáci z Újezdu u Brna a Velké Bystřice u Olomouce. Asi čtyřicet dětí tak mělo možnost po celé čtyři dny využít dvakrát denně tréninků jak v halách a školních tělocvičnách, tak i ve zbrusu nové letos otevřené multifunkční hale v Rijece. Pod vedením chorvatského trenéra Tomislava Kruljace se učili jak nové způsoby tréninků, tak i odehráli nespočet zápasů mezi sebou a také chorvatskými týmy s Rijeky. Turnaj na závěr soustředění a medaile pro každého byly oceněním za jejich účast.
V průběhu soustředění jsme stihli podívat se na pláže i okolí města, projít se po Rijece, prohlédnout si i místní hrad s úžasnou vyhlídkou na moře. Poslední teplý a sluneční den jsme navštívili sousední lázeňské město Opatia. Věřím, že každý si odvezl plno vzpomínek a zážitků, které daly zapomenout na zdlouhavé cestování přes noc.
Na další rok máme téměř stoprocentní příslib od kamarádů z Olomouce, že můžeme soustředění znovu opakovat. Doufám tak, že této možnosti znovu využije co nejvíce dětí.

Účastníci soustředění:
Klimeš Jakub, Gregorovič Jiří, Popela David, Popela Marek, Matoušek Luděk, Marek Šimon, Krejčí Denis, Esterka Štefan, Linhart David

Trenéři:
Popela Jaromír a Gregorovič Jiří

Kameraman:
Marek František

Veškeré foto a video ze soustředění v Chorvatsku na stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz - minižáci.

 

Jaromír Popela, trenér minižáků - oddíl házené T. J. Sokol Telnice

 

Počet zobrazení: 2192

Doporučujeme