přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Zahájení školního roku v ZŠ Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Zahájení školního roku v ZŠ Telnice

Prvního září proběhlo druhé slavnostní zahájení nového školního roku v telnické základní škole pro 1. – 4. třídu. Slavnostního zahájení se zúčastnili kromě dětí také mnozí rodiče. Nechyběli samozřejmě ani pedagogové a zástupci obce. zahájení školního roku

Úvodem zazněla státní hymna po které následovalo krátké přivítání ředitelkou základní školy Mgr.Leonou Bímovou a starostou obce Ladislavem Šustrem. Zvláštní pozornost byla věnována našim prvňáčkům, které paní ředitelka představila všem zúčastněným, přivítala je poprvé ve škole a předala jim drobný dárek.

Po společném zahájení se děti rozešly do svých tříd se svými učitelkami. Výuka ještě neprobíhala, děti si však mohly prohlédnout připravené třídy a dozvědět se co je čeká v příštích dnech.

Během zahájení byly také k dispozici plány na výstavbu nové školy, která by se měla přistavět jako nové patro nad MŠ. Projektová dokumentace je již vypracována včetně platného stavebního povolení. Nyní zbývá sehnat nemalé finanční prostředky. Prvním krokem bude žádost obce o dotaci z evropských fondů, která by měla být vypracována během října 2008.

FOTOGALERIE

Více o činnosti základní školy  ZDE.

Více o projektu nové základní školy ZDE.

slavnostní zahájení školního roku
slavnostní zahájení školního roku
 

Počet zobrazení: 2200

Doporučujeme