přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Obecní úřad > Projekty obce > Projekty dokončené > Dětské hřiště - U Rybníka, K Nádraží >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Dětské hřiště - U Rybníka, K Nádraží

 

dětské hřiště

Lokalita: U rybníka, K Nádraží
termín zahájení: 05/2008
termín dokončení: 07/2008
celkové náklady: 1.016.042,-

FOTOGALERIE

Popis projektu:

Nové dětské hřiště nahrazuje již zničené hřiště U Rybníka a rozšiřuje sportovní možnosti v nádražní čtvrti obce. Ve spolupráci s fy. Tomovy parky byl vypracován projekt a předběžný rozpočet na dětské hřiště z přírodních trvanlivých materiálů, které by mělo svou životností několikanásobně přežít to dosavadní.

Dodavatelem stavby je fy Tomovy parky s.r.o. a Miroslav Sekanina, investorem obec Telnice. Na financování projektu se rozhodující mírou podílela Nadace ČEZ, která stavbu podpořila z grantového programu "Oranžové hřiště" částkou 1 mil. Kč.
 

Ladislav Šustr, starosta

Nadace ČEZ
Nadace ČEZ
 

Počet zobrazení: 2266

Doporučujeme