přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice

V neděli 11.5. 2008 přivítal starosta obce Ladislav Šustr nejmladší obyvatele naší obce.  Po úvodním přivítání a projevu starosty vystoupily děti z telnické základní školy s krátkým programem. Po té již byly  jednotlivé děti představovány a jejich rodiči obdrželi pamětní list a drobný dárek pro děti.

   
   
   
   
   
   
   
   

Poděkování za přípravu a průběh vítání patří členkám sociální komise Ivě Kořalníkové a Pavle Chovancové, ZŠ v Telnici a místostarostovi obce Janu Ryšavému. V případě zájmu o fotografie z vítání se obraťte na obecní úřad v Telnici.

Fotogalerie

 

Počet zobrazení: 2554

Doporučujeme