přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Uzávěrka zářijového vydání Telnického zpravodaje - 9. srpna 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
25%
Ujde to
24%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
26%
Je mi to úplně jedno
24%
Celkem hlasů: 385

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Uzávěrka zářijového vydání Telnického zpravodaje - 9. srpna 2022

Uzávěrka článků do zářijového vydání Telnického zpravodaje je stanovena na 9. srpna 2022. Do tohoto data můžete zasílat své příspěvky na adresu: zpravodaj@telnice.cz. Telnický zpravodaj by měl vyjít v polovině září 2022. Děkujeme předem všem autorům článků za spolupráci na tomto dalším vydání Telnického zpravodaje.

Volební strany, které chtějí v letošních volbách kandidovat, mohou do uzávěrky zářijového Telnického zpravodaje posílat své inzertní příspěvky, které budou přijímány bezplatně a ve formátu A5 naležato. Tyto příspěvky je možné zasílat elektronicky do 9. srpna 2022 na adresu zpravodaj@telnice.cz, nejlépe v grafickém formátu PDF nebo kvalitní JPG. Pořadí zveřejněných inzerátů volebních stran bude určeno abecedně podle názvů stran. Upozorňujeme, že ve volebním období 2022–2026 bude v Telnici počet členů zastupitelstva 11.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Počet zobrazení: 156

Doporučujeme