přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Seminář pro trenéry a rodiče II - 12. června 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
25%
Ujde to
25%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
26%
Je mi to úplně jedno
24%
Celkem hlasů: 401

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Seminář pro trenéry a rodiče II - 12. června 2022

V neděli 12. června 2022 se uskutečnil v telnické Sokolovně druhý seminář pro trenéry a rodiče tentokrát na téma Tým a talent. Po dvou letém odkládání a několikerém rušení a odvolávání toho, co bylo odvoláno a zase svoláno, se podařilo společnými silami Sokola Telnice a Obce Telnice zorganizovat seminář, který měl hvězdné lektorské obsazení. Roli lektorů a přednášejících se ujali Michal Ježdík - bývalý výborný basketbalista, kapitán a trenér národního basketbalového týmu ČR, Michal Barda - bývalý světový brankář v házené a taktéž velmi úspěšný trenér, Lubomír Veřmiřovský - bývalý špičkový hráč házené a aktuálně předseda klubu ISMM KH Kopřivnice, Jiří Bříza - světové uznávaný odborník na parahokej a trenér národního týmu ČR parahokejistů a Michal Vičar - přední český sportovní psycholog a profesor sportovní psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Seminář byl tentokrát koncipován jako panelová diskuze, do které se často zapojovali i posluchači se svými postřehy a zkušenostmi. Na seminář si našlo cestu přes padesát posluchači z řad místních trenérů, trenérů z blízkého okolí, ale i z větší dálky jako například Ústí nad Labem. Což značí, že náš seminář se těší slušné oblibě a o jeho kvalitě se mluví široko daleko.

V rámci diskuze se posluchači mohli dozvědět, co je to talent, jak ho rozpoznat a jak pracovat s talenty v týmu. Jak přistupovat k individualitám a jak motivovat jednotlivce a týmy k podání co nejlepších výkonů a co vlastně lze považovat za úspěch. Je to opravdu jen skóre po skončení utkání, nebo je pro děti a mladé hráče motivací i něco dalšího? Velmi zajímavý pohled na sport a jeho prostředí přinesl Jiří Bříza, který strávil deset let v Severní Americe a nějaký čas i v komunitě původních obyvatel. Jeho pohled na život a sport je velmi duchovní a založený na hodnotách, které jsou pro nás středoevropany často velmi vzdálené.

Téma semináře a diskuze byly natolik zajímavé, že skoro šest hodin uteklo jako voda a velká část posluchačů pokračovala v debatě mezi sebou nebo s lektory i po skončení oficiální části.

O tom, že seminář se velmi povedl a líbil, svědčí pozitivní ohlasy nejen od posluchačů ale i lektorů a poptávka po dalším semináři. Takže uvidíme, jestli se opět setkáme na jaře 2023 na dalším semináři u nás v telnické Sokolovně. smiley

Za pořadatele semináře musíme velmi poděkovat všem, kteří seminář podpořili a pomohli s jeho organizací. Bez podpory Sokola Telnice, Obce Telnice a dalších partnerů a podporovatelů by takovéto akce nemohly probíhat a dělat nám dobrou reklamu ve sportovní komunitě.

Tomáš Palík,
za organizátora semináře a Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 179

Doporučujeme