přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Letní kino - 12. a 13. srpna 2022 (Měnín) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
25%
Ujde to
24%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
26%
Je mi to úplně jedno
24%
Celkem hlasů: 385

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Letní kino - 12. a 13. srpna 2022 (Měnín)

L E T N Í   K I N O  

areál sokolovny Měnín

 

Ježek Sonic 2

rodinný dobrodružný film

pátek 12. srpna  2022, 21.15 hodin, vstupné 90 Kč

Ve chvíli, kdy Doktor Robotnik (Jim Carrey) osudově uvízl na Houbové planetě, ztratil ježek Sonic jediného opravdu schopného nepřítele a začal se hodně nudit. Občas vypomůže policii dopadnout pár „nepolapitelných“ gaunerů, ale jinak nemá svou modrou energii do čeho vrhnout. Jenže vynalézavý Robotnik dokázal nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout a vrátit se na Zemi. USA / Japonsko, 2022. České znění. Mládeži přístupný. 122 minuty.

 

Vyšehrad: Fylm

komedie s Jakubem Štáfkem

sobota 13. srpna 2022, 21.15 hodin, vstupné 100 Kč

Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického (Jakub Štáfek) viděli naposledy, uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda (Jakub Prachař), pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě. S Vyšehradem postoupil do druhé ligy, kde vede tabulku střelců, opět po něm pokukují zámožnější kluby, dokonce požádal o ruku svou přítelkyni Lucii. Na svatbě zjišťuje, že má už osmiletého syna. Prostě už zase se řítí jak lavina – z jednoho problému do druhého! Česko, 2022. Vhodný od 15 let. 105 minut.

Předprodej na www.smsticket.cz

Pokladna bude otevřena hodinu před každým představením / Občerstvení zajištěno / Deky a kempingové židle si můžete vzít vlastní Počet židlí a laviček bude omezený / Změna programu vyhrazena

 

 

Počet zobrazení: 186

Doporučujeme