přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Soutěž o 7 lístků do Veteran Areny v Olomouci - přihlásit se můžete do 8. července 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
25%
Ujde to
25%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
26%
Je mi to úplně jedno
24%
Celkem hlasů: 401

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Soutěž o 7 lístků do Veteran Areny v Olomouci - přihlásit se můžete do 8. července 2022

Soutěžte s námi o 7 ks lístků do Veteran Areny v Olomouci v celkové hodnotě 7x 239 korun. Tyto lístky obdržela naše obec darem za nákup výpočetní techniky a dává je k dispozici široké telnické veřejnosti. Chcete-li se této soutěže zúčastnit, stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a svou odpověď zaslat do 8. července 2022 do 15 hodin na e-mailovou adresu: starosta@telnice.cz. Vítěz bude vylosován z došlých správných odpovědí.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje umělec, který o letních prázdninách vystoupí v Telnici a jehož písničky jsou směsicí rocku, folku a lidové hudby?

Více informací o Veteran Areně v Olomouci získáte zde.

Hodně štěstí!

 

Počet zobrazení: 252

Doporučujeme