přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > THE MINISTRANT LASERGAME - final battle - 23. června 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
25%
Ujde to
25%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
26%
Je mi to úplně jedno
24%
Celkem hlasů: 401

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

THE MINISTRANT LASERGAME - final battle - 23. června 2022

Telničtí a sokolničtí ministranti se po půlročním sportovním snažení nominovali do finálové bitvy zvané THE MINISTRANT LASERGAME - final battle. Ta se tentokrát uskutečnila ve čtvrtek 23. června 20222 v brněnském centru Sport Balkán a musíme popravdě uznat, že to stálo za to.

Ve dvou arénách se odehrály tři kvalifikační boje, dvě semifinále a závěrečné finále. Na základě získaných bodů za měsíce společných míčových her (sálový fotbal, florbal a přehazovaná) a službu u oltáře se nominovali do různých úrovní našeho turnaje.

Po lítých, ale přitom přátelských soubojích se nakonec vítězem stal favorit Václav Kroutil, následován druhým Ondřejem Zapletalem a třetím Kubou Václavkem, kteří si odnesli nejen diplomy, ale i medaile.

Děkujeme všem 23 účastníkům našich sportovních ministrantských schůzek i všem šestnácti účastníkům závěrečného turnaje. Velké díky patří za podporu panu faráři Oldřichu Chocholáčovi i rodičům, kteří nám pomohli s dopravou do Brna.

František Kroutil st.


 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 180

Doporučujeme