přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > CM Aleše Smutného o hodové sobotě potěšila skvělou muzikou - 18. června 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak jste spokojeni s výsledky komunálních voleb?
Jsem spokojen/a
25%
Ujde to
25%
Nejsem spokojený/á, představoval/a jsem si jiný výsledek
26%
Je mi to úplně jedno
24%
Celkem hlasů: 401

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

CM Aleše Smutného o hodové sobotě potěšila skvělou muzikou - 18. června 2022

Do krásného teplého sobotního večera se nesl zvuk cimbálu, houslí, violy, basy a zpěvu Cimbálové muziky Aleše Smutného. Tito doslova virtuózní muzikanti přišli udělat radost asi dvěma stovkám posluchačů, kteří se 18. června 2022 usadili či vystřídali na lavičkách u Šatlavy. Opět se hrálo a zpívalo na přání, znovu se folklorní srdéčko mnohých potěšilo oblíbenými písničkami.

Sestava muzikantů byla tradiční: primáš Aleš Smutný (mj. ředitel ZUŠ Veselí nad Moravou), terc Josef Krystoň, cimbál Jan Telecký, viola Radek Tyllich, kontrabas Pavel Trkan. Více informací o této muzice získáte zde.

Děkujeme jako vždy skvělým muzikantům, ale i Restauraci U Seňora za zajištění občerstvení a všem obecním zaměstnancům za technickou přípravu této akce.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 297

Doporučujeme