přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 6 + 1 MINI Juliánov a Ivančice - říjen/listopad 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak se vám líbilo nové vánoční osvětlení lípy na Masarykově náměstí?
Ano, líbilo
23%
Ano, ale světelný řetěz příště převěsit podle jiného vzoru
23%
Nic zvláštního, prostě normální vánoční osvětlení
20%
Ne, vůbec mne to nezaujalo
18%
Ani nevím, o čem je řeč :-)
17%
Celkem hlasů: 422

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

6 + 1 MINI Juliánov a Ivančice - říjen/listopad 2021

Matěj Žák, Viktor Linhart, Matyáš Nezval, Adam Horák, Šimon Trojan, Vojtěch Řezníček, Daniel Pytlíček, Jan Kubový, Tobiáš Mrkvica a Matouš Kudrna – to jsou kluci sice věkem ještě minižáci, ale díky své herní vyspělosti od začátku sezóny trénují společně s mladšími žáky. V této kategorii získávají i svoje první zkušenosti na velkém hřišti. Protože přednost v JM lize musí dostávat starší hráči, reprezentují zmiňovaní kluci Telnici na největších minižákovských turnajích (4+1) po celé ČR a aby svoje tréninkové zkušenosti dokázali prodat i na velkém hřišti, jsou pro ně pořádané turnaje 6+1 mini. V říjnu a listopadu jsme měli příležitost vyzkoušet si dva z nich.

JULIÁNOV 24. října 2021

Na turnaji v Juliánově jsme mohli poprvé poskládat samostatně dvatisícejedenáctky do šestkové házené. Skóre se sice nepočítalo, ale všem přítomným bylo jasné s jakou herní převahou si naše sestava poradila se stejně starými hráči Ivančic, Juliánova a Hostěrádek. Kluci se na hřišti dobře viděli, dokázali si vyhovět a díky naší preferované tempoházené soupeři nedokázali držet krok. 
Fotogalerii naleznete zde.

IVANČICE 13. listopadu 2021

Svoji formu z předešlého turnaje si kluci dovezli i do Ivančic. Skóre už se tentokrát počítalo, i když pro nás to nebylo nic podstatného. Účelem těchto turnajů je v našem případě protočit kluky na všech herních postech, získávat zkušenosti bez kritiky za vzniklé chyby, zapojit co nejvíce hráče, kteří jindy zůstávají tak trošku ve stínu odvážnějších spoluhráčů a dát jim stejný časový prostor. Současně hrát rychlou kombinační házenou bez ohledu na skóre, které ukazuje světelná tabule. O příslibu do budoucna výsledky však napovídají…

Telnice x Kuřim 14:0
Telnice x Ivančice 20:1
Telnice x Hodonín 18:1
Telnice x Juliánov 16:0
Telnice x Sokolnice 6:6

Martin Žák,
oddíl házené TJ Sokol Telnice

   

Počet zobrazení: 115

Doporučujeme