přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 6 + 1 MINI Juliánov a Ivančice - říjen/listopad 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Jak se vám líbilo nové vánoční osvětlení lípy na Masarykově náměstí?
Ano, líbilo
25%
Ano, ale světelný řetěz příště převěsit podle jiného vzoru
22%
Nic zvláštního, prostě normální vánoční osvětlení
20%
Ne, vůbec mne to nezaujalo
18%
Ani nevím, o čem je řeč :-)
16%
Celkem hlasů: 472

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

6 + 1 MINI Juliánov a Ivančice - říjen/listopad 2021

Matěj Žák, Viktor Linhart, Matyáš Nezval, Adam Horák, Šimon Trojan, Vojtěch Řezníček, Daniel Pytlíček, Jan Kubový, Tobiáš Mrkvica a Matouš Kudrna – to jsou kluci sice věkem ještě minižáci, ale díky své herní vyspělosti od začátku sezóny trénují společně s mladšími žáky. V této kategorii získávají i svoje první zkušenosti na velkém hřišti. Protože přednost v JM lize musí dostávat starší hráči, reprezentují zmiňovaní kluci Telnici na největších minižákovských turnajích (4+1) po celé ČR a aby svoje tréninkové zkušenosti dokázali prodat i na velkém hřišti, jsou pro ně pořádané turnaje 6+1 mini. V říjnu a listopadu jsme měli příležitost vyzkoušet si dva z nich.

JULIÁNOV 24. října 2021

Na turnaji v Juliánově jsme mohli poprvé poskládat samostatně dvatisícejedenáctky do šestkové házené. Skóre se sice nepočítalo, ale všem přítomným bylo jasné s jakou herní převahou si naše sestava poradila se stejně starými hráči Ivančic, Juliánova a Hostěrádek. Kluci se na hřišti dobře viděli, dokázali si vyhovět a díky naší preferované tempoházené soupeři nedokázali držet krok. 
Fotogalerii naleznete zde.

IVANČICE 13. listopadu 2021

Svoji formu z předešlého turnaje si kluci dovezli i do Ivančic. Skóre už se tentokrát počítalo, i když pro nás to nebylo nic podstatného. Účelem těchto turnajů je v našem případě protočit kluky na všech herních postech, získávat zkušenosti bez kritiky za vzniklé chyby, zapojit co nejvíce hráče, kteří jindy zůstávají tak trošku ve stínu odvážnějších spoluhráčů a dát jim stejný časový prostor. Současně hrát rychlou kombinační házenou bez ohledu na skóre, které ukazuje světelná tabule. O příslibu do budoucna výsledky však napovídají…

Telnice x Kuřim 14:0
Telnice x Ivančice 20:1
Telnice x Hodonín 18:1
Telnice x Juliánov 16:0
Telnice x Sokolnice 6:6

Martin Žák,
oddíl házené TJ Sokol Telnice

   

Počet zobrazení: 121

Doporučujeme