přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pravidla pro konání programu telnických krojovaných hodů na sokolovně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pravidla pro konání programu telnických krojovaných hodů na sokolovně

Ve dnech 19. a 20. června 2021 se konají KROJOVANÉ TELNICKÉ HODY. V důsledku aktuálně platných hygienických opatření, která jsou vydána státními orgány, a povinností ze strany organizátorů kulturních akcí a občanů je dodržovat, platí pro účastníky konkrétních částí připraveného programu tato pravidla:

Posezení u cimbálové muziky Aleše Smutného v areálu Sokola Telnice (19. 6. 2021 od 19 hod.)
Posezení u dechové hudby Zlaťanka v areálu Sokola Telnice (20. 6. 2021 cca od 15 hod.)

  1. Areál Sokola Telnice bude v době konání tohoto programu uzavřen a přístup do něj bude umožněn pouze těm osobám, které čestně prohlásí skutečnosti uvedené v Čestném prohlášení účastníka telnických hodů.
  2. Každá osoba, která bude vpuštěna do areálu za podmínek uvedených v bodě č.1) bude na jedné z rukou pořadateli označena barevným páskem, který ji bude opravňovat k opuštění a návratu do areálu Sokola Telnice v průběhu konání jednoho z výše uvedených dvou částí programu telnických hodů.
  3. Pro každou z uvedených částí programu telnických hodů platí tato pravidla samostatně, tzn. že každé čestné prohlášení je účinné pouze v den jeho podpisu, tedy na konkrétní část programu telnických hodů.
  4. V průběhu konání telnických hodů budou dodržována mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 9. června 2021.

Letošní krojované hody pořádá Obec Telnice ve spolupráci s telnickými stárky a Sokolem Telnice. Děkujeme všem za spolupráci a pochopení. Snahou výše uvedených opatření je dosažení reálně přijatelných pravidel pro všechny, kteří se hodů chtějí zúčastnit a splňují podmínky určené mimořádným státním nařízením. Věřím, že to spolu zvládneme a hody se nám všem společně vydaří.

František Kroutil, starosta obce Telnice

 

Počet zobrazení: 515

Doporučujeme