přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Nové dopravní radary >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nové dopravní radary

Od jara 2007 probíhá zpracovávání projektu zklidnění dopravy v obci Telnice jehož součástí je rekonstrukce silnice II. třídy a vybudování technických zařízení soužících ke zpomalení vozidel a větší bezpečnosti chodců. Projekt je připravován společně se Správou a údržbou silnic Jihomoravského kraje a bude z části financován z fondů EU.

Prvním krokem ke zlepšení dopravní bezpečnosti je instalace dvou informačních radarů se záznamovou kamerou, které řidiče upozorňují na překročení povolené rychlosti. Obec radary pořídila s cílem zvýšení bezpečnosti převážně v centru obce u základní školy.

I nadále bude probíhat pravidelné měření rychlosti městskou policií Židlochovice, se kterou  obec Telnice spolupracuje na základě veřejnoprávní smlouvy. (Poslední zpráva o měření rychlosti ZDE)

Žádáme všechny řidiče, aby jezdili ohleduplně a zvýšili tak bezpečnost nejen našich obyvatel, ale i svou.

Ladislav Šustr
starosta

   

Počet zobrazení: 3554

Doporučujeme