přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Nové dopravní radary >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nové dopravní radary

Od jara 2007 probíhá zpracovávání projektu zklidnění dopravy v obci Telnice jehož součástí je rekonstrukce silnice II. třídy a vybudování technických zařízení soužících ke zpomalení vozidel a větší bezpečnosti chodců. Projekt je připravován společně se Správou a údržbou silnic Jihomoravského kraje a bude z části financován z fondů EU.

Prvním krokem ke zlepšení dopravní bezpečnosti je instalace dvou informačních radarů se záznamovou kamerou, které řidiče upozorňují na překročení povolené rychlosti. Obec radary pořídila s cílem zvýšení bezpečnosti převážně v centru obce u základní školy.

I nadále bude probíhat pravidelné měření rychlosti městskou policií Židlochovice, se kterou  obec Telnice spolupracuje na základě veřejnoprávní smlouvy. (Poslední zpráva o měření rychlosti ZDE)

Žádáme všechny řidiče, aby jezdili ohleduplně a zvýšili tak bezpečnost nejen našich obyvatel, ale i svou.

Ladislav Šustr
starosta

   

Počet zobrazení: 3546

Doporučujeme