přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí kamenické služby. Nabízí 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v pátek 7. května od 14:00 do 14:30 hod. Tel. č. 736 126 552.     Kamenictví Jaroslav Doležal - Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí kamenické služby. Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 8. května od 14:00 - 14:30 hodin.       MUDr. Šafránková oznamuje - MUDr. Šafránková ve dnech 10. - 14. května nebude ordinovat. Zastupujícím lékařem bude MUDr. Martina Jonasová, Komenského 144, 664 53 Újezd u Brna, telefonní číslo: 544 224 271. Akutní stavy - FN Brno, dětská nemocnice, Černopolní 9, 613 00 Brno.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Anketa: vyvěšování moravské vlajky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Anketa: vyvěšování moravské vlajky

Zřejmě především v souvislosti s probíhajícím sčítáním lidu se na nás obracejí někteří telničtí občané s různými aktivitami spojenými s přihlášením k moravské národnosti. V tomto tématu nabízí nejvíce informací webová stránka www.zamoravu.eu, kde naleznete argumenty podporující aktivnější přístup k našemu moravanství.

Zajímá nás Váš názor, proto jsme na těchto webových stránkách právě zveřejnili anketu k tématu vyvěšování moravské vlajky např. na státní svátek sv. Cyrila a Metoděje - 5. července 2011. V případě, že by byl ohlas kladný, navrhneme tuto záležitost k projednání obecnímu zastupitelstvu.

 

 

Počet zobrazení: 1682

Doporučujeme